top of page
blog_background 1 (1).png

Spiceup Platformları Kullanım Koşulları


 

Konu ve Hizmet tanımı

 

İşbu Kullanım Koşulları’nın (“Sözleşme”) konusu kullanıcıya Spiceup Platformları üzerinden sunulacak hizmetlerden yararlanma şartları ile buna ilişkin Tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

Spiceup platformları,, kullanıcıların Türkiye'deki etkinlikleri bulmasına ve katılmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Tarihleri, yerleri ve diğer ilgili ayrıntıları dahil olmak üzere yaklaşan etkinlikler hakkında bilgi sağlarız. Uygulamamız ayrıca kullanıcıların bilet temini için gerekli linkleri sağlar ve diğer katılımcılarla bağlantı kurmalarına olanak tanır.

Başvuru ve Üyelik

Kullanıcılar, mobil uygulama’yı indirip, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup, mail adreslerini onayladıktan sonra, şifresini girerek, işbu Koşullar dâhilinde Uygulama’yı kullanmaya başlayabilir.


Müşteri, başvuru esnasında verdiği tüm bilgilerin daima ve her bakımdan eksiksiz, gerçeğe uygun ve güncel olduğunu kabul eder. Müşteri, bilgilerini her zaman Uygulama aracılığıyla güncelleyebilir.

 

Spiceup, kayıtlı eposta adresi ve şifre kullanılarak Spiceup Platformlarına giriş yapan kişinin işbu Sözleşme kapsamındaki kullanıcı olduğunu varsaymakta olup, Spiceup’ın yapılan girişlerin kaynağını ve yetkisini araştırma yükümlülüğü bulunmamaktadır.

 

Spiceup, söz konusu bilgilerle kullanıcı üyelik bilgilerini açıklamadan verileri anonimleştirerek raporlar düzenleyebilir veya bu tarz bilgileri veya raporları kendisi kullanabilir ve bu rapor ve/veya istatistikleri iş ortakları ile üçüncü kişilerle bedelli veya bedelsiz paylaşabilir.

 

Hizmetin Kullanımı

Spiceup platformlarını yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. Spiceup platformlarını herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanamaz veya yasa dışı, tehdit edici, iftira niteliğinde, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı içerik göndermek, iletmek veya dağıtmak için kullanamazsınız.

 

Fikri mülkiyet

Spiceup platformlarında yer alan tüm içerik, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet bize veya ortaklarımıza aittir. Önceden yazılı iznimiz olmadan bu içeriğin hiçbirini çoğaltamaz, değiştiremez veya dağıtamazsınız.

 

Uygulama içerisindeki yönlendirme linkleri

Spiceup platformları içerisinden hizmet sağlayıcı, anlaşmalı iş yerlerine yönlendirmeler mevcuttur. Yönlendirme linklerinden erişilen website veya uygulamalardan alınan hizmetlerde,  hizmet sağlayıcı ve kullanıcılar arasında oluşabilecek anlaşmazlıklardan ve yaşanabilecek her hangi bir olumsuzluktan Spiceup sorumlu değildir.

 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Etkinlik başvurumuzda verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini garanti etmiyoruz ve herhangi bir hata veya eksiklikten sorumlu değiliz. Doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai ve sonuç olarak ortaya çıkan zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Spiceup platformlarının kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu değiliz.

 

İçerik paylaşımı

Spiceup platformları üzerinden paylaştığınız etkinlik, yorum, fotoğraf ve mesajdan tamamen siz sorumlusunuz. İçeriği paylaşmak için gerekli tüm izinlere ve haklara sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Ayrıca içeriğin herhangi bir yasa veya yönetmeliği ihlal etmediğinden emin olmalısınız.

 

Spiceup platformları üzerinden yasa dışı, iftira niteliğinde, taciz edici, nefret dolu, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı içerik paylaşamazsınız. Ayrıca başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir içeriği paylaşamazsınız.

 

Spiceup platformları üzerinden paylaştığınız içeriğin sahibi sizsiniz. Bununla birlikte, içeriğinizi paylaşarak bize içeriğinizi herhangi bir ortamda şimdi kullanmak, çoğaltmak, değiştirmek, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek, dağıtmak ve görüntülemek için münhasır olmayan, telifsiz, kalıcı, geri alınamaz ve alt lisans verilebilir bir hak veriyorsunuz.

 

Bu kuralları ihlal eden veya uygunsuz gördüğümüz herhangi bir içeriği denetleme ve kaldırma hakkını saklı tutarız. Ayrıca, bu kuralları ihlal etmeniz durumunda Spiceup platformlarına erişiminizi askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutarız.

 

 

Şartların Değiştirilmesi

Bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu tür bir değişiklikten sonra etkinlik Spiceup platformlarını kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen şartları kabul ettiğinizi gösterir.

 

Hizmetin Sonlandırılması

Spiceup platformlarına erişiminizi herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle, bildirimde bulunmaksızın sonlandırma hakkını saklı tutarız.

 

Geçerli Hukuk

Bu Kullanım Koşulları, Türkiye yasalarına göre yönetilir ve yorumlanır. Bu şartlardan kaynaklanan herhangi bir yasal işlem, Türkiye'de yetkili bir mahkemede açılmalıdır.

 

İletişim bilgileri

Kullanım Koşullarımızla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen info@spiceupapp.com  adresinden bizimle iletişime geçin.

footer_back 1.png
bottom of page